Dieta

Dieta pudełkowa – czy moga z niej korzystać wegetarianie?

Dieta pudełkowa

Smakosze mięsa nie rozumieją wegetarian. Uważają, że dostarczają organizmowi byle jakie jedzenie, pozbawione witamin i kalorii. Nic bardziej mylnego. Można się o tym łatwo przekonać, wybierając catering dietetyczny. Znakomitym rozwiązaniem jest dieta pudełkowa w Białymstoku. To odpowiednio zbilansowany plan żywieniowy, który oferuje osobom niejedzącym mięsa i ryb, bogate źródło aminokwasów, witamin i minerałów. Czy jedzenie w pudełkach nadaje się dla wegetarian? Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości.

Jakie produkty obejmuje plan żywieniowy dla wegetarian?

Wegetarianie unikają mięsa i ryb dlatego w ich diecie nie ma tego rodzaju produktów. Jest za to całkiem duża pula artykułów żywnościowych, zapewniających prawidłową przemianę materii, a co za tym idzie, schudniecie. Dieta Premium jest wyjątkowo zdrowa, ponieważ zawiera sporo nienasyconych kwasów tłuszczowych, co z kolei chroni serce i obniża poziom cholesterolu we krwi.

Dieta wegetariańska obejmuje takie produkty jak jaja, nabiał, rośliny strączkowe, owoce i warzywa. Posiłki są odpowiednio zbilansowane, co pozwala zachować smukłą sylwetkę i dobre samopoczucie.

Dieta dla wegetarian — pyszne jedzenie każdego dnia

Bez wątpienia dieta wegetariańska pudełkowa oferuje urozmaicone, różnorodne i pyszne posiłki, których nie powstydziłby się nawet największy mistrz sztuki kulinarnej. Plan żywieniowy obejmuje 5 posiłków dziennie i aż 6 wariantów kaloryczności: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 lub 2200 kcal.

Bez względu na wariant menu, jedzenie jest wykwintne i rozpływa się w ustach. Pośród wielu smakowitych propozycji znajdują się m.in.:

  • Kotleciki z soczewicy z salsą mango podane z brązowym ryżem i kolorową fasolką szparagową,

  • Hiszpańska tortilla pełnoziarnista z surówką z białej kapusty, marchwi, jabłka i groszku,

  • Curry z soczewicą, jarmużem i orzechami nerkowca, mieszanka sałat z dressingiem tahini.

Komu by się chciało przygotować takie cuda sztuki kulinarnej i jeszcze liczyć kalorie? W Diecie Premium jest wszytko pięknie podane jak na tacy, czyli w estetycznym pudełku. Diety pudełkowe to strzał w dziesiątkę.

Idealny wybór dla wegetarian

Każdy lubi wygodę i komfort, a to właśnie oferuje Dieta Premium. Bez chodzenia po sklepach, bez gotowania, sprzątania i bez liczenia kalorii masz posiłki idealnie dopasowane do swoich potrzeb i założonych celów żywieniowych. Co ważne, są one dostarczone prosto pod Twoje drzwi. Wystarczy tylko otworzyć pudełko i delektować się smakiem oryginalnych i najznamienitszych potraw. Diety pudełkowe dla wegetarian oferują przyjemność z jedzenia, jaka nie ma sobie równych.

Catering z dowozem Białystok to propozycja jak najbardziej godna rozważenia. Oferuje bowiem same korzyści. Wegetarianie będą zachwyceni.

Materiał zewnętrzny